Notariusz Szczecin

 

 Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4
  Szczecin, zachodniopomorskie 70-460

 +48 601 662 314

 notariusz@kancelariaposyniak.pl
 https://kancelariaposyniak.pl/

Z radością zapraszamy Państwa do Notarialnej Kancelarii Małgorzaty Posyniak, usytuowanej w centrum Szczecina, w eleganckiej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20, między Placem Szarych Szeregów a Placem Odrodzenia. Nasza lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi środkami transportu, z uwagi na obecność strefy płatnego parkowania w sąsiedztwie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dni robocze od 9:00 do 16:30. Zważywszy na Państwa potrzeby, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnych poza standardowymi godzinami pracy, po wcześniejszym ustaleniu.

Aby oszczędzić Państwa cenny czas, zachęcamy do wcześniejszego zasięgnięcia informacji na temat wymaganych czynności notarialnych, niezbędnych dokumentów, dostępnych terminów oraz kosztów związanych z usługą notarialną, podatków i opłat cywilnoprawnych. Te informacje można uzyskać bezpłatnie, kontaktując się z nami telefonicznie, drogą elektroniczną lub osobiście, bezpośrednio u notariusza lub u naszych wykwalifikowanych pracowników. W czasie spotkania lub rozmowy telefonicznej, będziemy mieli okazję omówić wszystkie niezbędne kroki w Państwa sytuacji, wraz ze szczegółami, celami i konsekwencjami prawnymi; zidentyfikować dokumenty, które są wymagane oraz poinformować, gdzie można je uzyskać. Po uzyskaniu wszystkich tych informacji, możemy wspólnie dokładnie przeanalizować Państwa sytuację prawną i faktyczną, co pozwoli nam zaproponować rozwiązania, które pomogą Państwu osiągnąć pożądany efekt prawny.Notariusz Szczecin –  Joanna Krawiec
 ul. Felczaka 17/u3
  70-417 SzczecinW Kancelarii Notarialnej Joanny Krawiec, wszystkie czynności realizowane są z największą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Notariusz Joanna Krawiec nie ustaje w wysiłkach, aby zagwarantować klientom bezpieczeństwo transakcji, poprzez rygorystyczne stosowanie przepisów prawa, przy jednoczesnym prowadzeniu działań zgodnie z zasadami uczciwości, rzetelności i bezstronności. Dodatkowo, dba o utrzymanie tajemnicy zawodowej we wszelkich swoich działaniach.