Kancelaria frankowa Warszawa

 

Gryf kancelaria frankowa
 al. Niepodległości 22
  01-005 Warszawa

 +48 661 329 563

 kancelaria@gryfpro.pl
 kancelaria-prawna24.com.pl/kancelaria-frankowa-warszawa/ 
kancelaria frankowa Warszawa

Szukasz doświadczonej i godnej zaufania Kancelarii Frankowej z Warszawy? Chciałbyś skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, która zapewni Ci skuteczne wsparcie w walce o Twoje prawa jako kredytobiorca frankowego? Nasza Kancelaria Frankowa w Warszawie to idealne miejsce dla Ciebie!


 

PZ Pilawska Zorski Adwokaci
 ul. Rakowiecka 47 lok. 14
  02-528 Warszawa


Do każdego naszego klienta i jego sytuacji podchodzimy w sposób spersonalizowany, a także ustalając odszkodowanie za prowadzenie spraw. Naszym celem, oprócz zdobycia banku, jest tzw. kredyt we frankach szwajcarskich.Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni – Kancelaria Frankowicze
 ul. Grzybowska 4/135
   00-131 Warszawa

Uważamy, że banki mają wiele obaw, jeśli chodzi o kredyty denominowane we frankach szwajcarskich. Ignorują obowiązki informacyjne nałożone na profesjonalistów w dziedzinie usług finansowych lub celowo wprowadzają klientów w błąd w chęci osiągnięcia zysku. Dokonali istotnych zmian w typowej umowie kredytowej, wprowadzili niedozwolone klauzule umowne w umowie, uczynili bank silną stroną, poważnie naruszyli interesy konsumentów, naruszyli zasadę symbiozy społecznej.