Kancelaria frankowa Szczecin

 

Gryf kancelaria frankowa Szczecin
 al. Niepodległości 22
  70-412 Szczecin

 +48 661 329 563

 kancelaria@gryfpro.pl
 kancelaria-prawna24.com.pl/kancelaria-frankowa-szczecin/ 
kancelaria frankowa Szczecin

Szukasz doświadczonej i godnej zaufania Kancelarii Frankowej ze Szczecina? Chciałbyś skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, która zapewni Ci skuteczne wsparcie w walce o Twoje prawa jako kredytobiorca frankowego? Nasza Kancelaria Frankowa w Szczecinie to idealne miejsce dla Ciebie!

 

Lubieniecki Sołtyszewski kancelaria radców prawnych
 ul. Kaszubska 53/3
  70-226 Szczecin

 532 395 444

 kredytfrankowy@biuroradcow.pl
 www.odfranku.org

Nieważna umowa kredytowa oznacza, że ​​z prawnego punktu widzenia Twoja umowa nigdy nie istniała, a Ty sam nie jesteś zobowiązany m.in. do płacenia bankowi prowizji, odsetek i rat kapitałowych, z uwzględnieniem zmian kursu waluty Frank szwajcarski. W takim przypadku możesz poprosić swój bank o zwrot wszystkich rat i innych opłat zapłaconych za co najmniej ostatnie 10 lat. Dodatkowo nie musisz już płacić raty bankowi i możesz zażądać wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej Twojej nieruchomości.Pomoc Przy Kredycie
 ul. Kaszubska 53/5 (III piętro)
  70-226 Szczecin

 664 954 550

 kontakt@pomocprzykredycie.pl
 www.pomocprzykredycie.pl

Jako kancelaria prawna specjalizująca się w sporach dotyczących kredytów frankowych nie boimy się trudnych spraw. Reprezentujemy spory z bankami, m.in. Pracownicy banku, przedsiębiorcy oraz osoby posiadające tradycyjne kredyty walutowe. Wierzymy, że każdy zasługuje na pomoc, a większość kontraktów CHF można skutecznie zaskarżyć w sądzie.